Samochodem


Jadąc w kierunku Gdańska zalecam skorzystać z obwodnicy trójmiejskiej - przed Pruszczem Gdańskim w lewo (oznakowanie: Szczecin, Gdynia)Ta szybka droga (ponad 30km) kończy się na początku Gdyni i ponownie skręcamy w lewo (oznakowanie: Szczecin, Kołbaskowo)
Na 9 km (po zjechaniu z obwodnicy) w miejscowości REDA skręcamy w prawo (oznakowanie: Władysławowo, Hel) i teraz do celu 26km.
We Władysławowie na rondzie skręcamy w lewo (oznakowanie: Karwia, Jastrzębia Góra), przejeżdżamy przez miasto (na terenie całego miasta obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h), mijamy Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie miejscowość Chłapowo i bulwarem nadmorskim jedziemy wprost do Jastrzębiej Góry.

PKP lub PKS


Najlepiej skorzystać z połączeń bezpośrednich do Władysławowa.
W okresie letnim są uruchamiane pociągi nawet z południa Polski. (wszystkie połączenia w kierunku Helu przebiegają przez Władysławowo). Z Władysławowa natomiast jest możliwość skorzystania z taksówki (koszt ok. 30zł.) lub autobusem (ok. 4zł od osoby)W przypadku braku połączenia bezpośredniego do Władysławowa należy dojechać do Gdyni (nie do Gdańska).
W Gdyni jest wspólny dworzec PKP i PKS z dogodnymi połączeniami do Władysławowa lub Jastrzębiej Góry.
Dodatkowe wsparcia stanowią busy, które również odjeżdżają spod gdyńskiego dworca.


Oceń artykuł jako pierwszy

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie